Користь голодування.

496

Користь голодування завжди заперечував, і багато вчених борються за те, що дана процедура абсолютно марна. Насправді ж, є маса фактів, що доводять зворотне.
Звичайно, такий метод дозволений далеко не кожній людині, та й лікар індивідуально повинен підбирати процес дотримання норм. Але, тим не менш, голодування приносить певну користь.
1.Як ми вже сказали, такий метод дозволяє скинути багато зайвих кілограм.

Адже навіть процес підготовки до процедури налаштовує харчування, поступово зменшує його та нормалізує обмін речовин. Під час голодування організм буде змушений споживати запаси калорій, які відкладені на боках і животі. Звичайно, ви повинні активно допомагати позбавлятися від цих запасів, роблячи, наприклад, вправи для схуднення живота. Але організм і сам буде чудово справлятися з цим завданням під час голодування.

2. Організм людини очищується від шлаків, так як виводить їх за допомогою великої кількості води. Справа в тому, що вода володіє унікальними властивостями, які дозволяють збагачувати клітини, і виводити шкідливі токсини. Це, безумовно, позитивно впливає на стан організму в цілому, очищає печінку і нирки, і зміцнює імунітет. Існує навіть спеціальна водна дієта, яка дозволяє не тільки добре прочистити організм від шкідливих компонентів, але і ефективно схуднути.

3. Такий метод дозволяє зміцнити серце і судини. Організм – це складний механізм, який досі не вивчений. Коли людина позбавляється їжі, він виробляє особливі ферменти, що дозволяють замінити її, але для того, щоб їх виробити, він змушений взяти їх з жирових відкладень. Це сприяє схудненню. Але тоді виникає питання, а причому тут серце і судини? А весь секрет в тому, що цей фермент створює особливі гормони, які розносяться по крові. Ці гормони володіють протизапальними властивостями, і здатні вилікувати багато хвороб, включаючи рак. Але особливо вони позитивно впливають на серце і судини, роблячи їх більш еластичними.

4. Коли ми їмо, у шлунок надходить кров для його кращої роботи. Але коли він порожній, кров відливає. Виникає питання – куди? А вона відливається в мозок, тому голодування особливо корисно для тих, кому належить вирішити складні завдання, наприклад, студентам перед сесією. Багато говорять, що перед іспитом, навпаки, слід щільно поїсти. Але, не робіть цього, поголодуйте хоча б 10 -12 годин, і ви побачите, наскільки ефективніше буде працювати ваш мозок.