Корисні властивості яблук, про які ви навряд чи здогадувалися

443

1. Яблуко може важити від декількох грамів до двох кілограмів, тобто його розмір цілком можливо порівняти з вишнею, так і з динею.

2. Всього два яблука в день здатні очистити вашу кровоносну систему від холестеринових клітин на 10-25%. Тому всім людям, хто нехтує правильним харчуванням і їсть продукти, що підвищують рівень холестерину в крові, слід частіше їсти яблука.

3. Вчені з Італії проводили дослідження, в яких вивчали вплив яблук на кровоносну систему організму і їм вдалося з’ясувати, що регулярне вживання яблук сприяє тому, що стінки судин захищають кров від виникнення ракових клітин, а також зменшують їх кількість, якщо вони вже з’явилися.

4. Свіжий яблучний сік заспокоює нерви, тому його корисно пити після нервового потрясіння. До речі, медики впевнені, що натуральний яблучний сік здатний заспокоїти капризного малюка, який плаче без зупинки і не дає батькам спати.

5. В яблуках є клітковина і пектин, якщо ви будете їсти їх щодня, то проблем c ШЛУНКОВО-кишкового тракту і серцево-судинною системою вам не бачити.

6. Яблука спалюють жир, що дуже важливо для тих, хто хоче схуднути або контролювати вагу в нормі. Плюс до всього, зниження жирових відкладень благотворно позначиться на стані здоров’я судин.

7. Яблука втамовують спрагу і апетит. Дієтологи кажуть: «Хочеш їсти — з’їж яблуко, не хочеш яблуко — не хочеш їсти.». Ви можете скористатися даними радою і якщо ви сидите на дієті, але вас раптом долає голод, з’їжте яблуко, бути може голод пройде або, принаймні, після яблука ви вже не з’їсте так багато зайвого.

8. Яблука потрібно зберігати на кухні, так як в холодильнику вони «заморожуються» і не встигають дозріти, а на кухні вже через кілька днів кисле зелене яблуко стане більш солодким.

9. З допомогою яблук можна позбутися від зубного нальоту і неприємного запаху з рота, все тому, що в яблуках містяться кислоти, які вступаючи в реакцію c мікроорганізмами, що знаходяться в роті, усувають їх і блокують розмноження бактерій.

10. Яблука є природними антиоксидантами, тому не дарма їх називають молодильними. Щоденне вживання яблук позитивно позначається на стані шкіри і волосся.