Корисні властивості меду, змішаного з холодною водою

450

Медова вода – це воістину приголомшливе засіб, доступний абсолютно кожному. Позитивний вплив медової води на організм неможливо переоцінити.

●Одну чайну ложку меду розвести в склянці сирої води. Отримуємо 30% розчин меду, який за складом ідентичний плазмі крові. Мед в сирій воді формує кластерні зв’язку (структурує її). Це підвищує її цілющі властивості. Медова вода засвоюється організмом швидко і повністю.

●Ефект медової води Нормалізується травлення. Покращується робота всіх ланок ШКТ.

●Підвищується імунітет. Проходять хронічної нежиті, бронхіти, розріджується і виходить слиз з легких (природним шляхом – через кишечник).

●Притивопаразитное засіб

●Перетравлюються завали в кишечнику, розчиняються калові маси. Відбувається санація кишечника. Місце локалізації калових каменів знаходиться в області талії. Тому перший час прийому медової води відзначаються випадки збільшення обсягу талії. Але це не повинно вас лякати. Пояснення просте: калові камені набубнявіли, стали м’якими і починають виходити з організму.

●Відбувається очищення всього організму на клітинному рівні.

●Підвищується антибактеріальний, противірусний ефект.

●Нормалізується робота товстої кишки.

●Медову воду в лікувально-профілактичних цілях потрібно пити вранці натщесерце. Стакан медової води потрібно випити залпом. Це дуже важливо. Сфінктер шлунка відразу ж відкриється, і рідина потрапляє в кишечник, після чого всмоктується в кров.

●Медовою водою протирають обличчя. Вона живить шкіру, робить її м’якою, бархатистою і ніжною. Це натуральна косметика. Найдавніша і найсучасніша одночасно.