Контроль глюкози в крові

4-26-2020
Если уровень глюкозы в крови повышен после приёма пищи… - Diabēts ...


Рівень глюкози крові потрібно контролювати. Той факт, що ви відчуваєте себе добре, зовсім не означає, що рівень глюкози крові знаходиться в межах цільових значень. Організм перестає реагувати на ситуацію, а небезпека залишається. Перед вимірюванням вмісту глюкози в організмі потрібно вимити і насухо витерти руки.
Після цього вибирають місце для проколу пальця ланцетом. Обережно видавлюють краплю крові після уколу. До краплі крові потрібно піднести глюкометр з тест – смужкою. Також хочемо вам порекомендувати контроль глюкозы в крови

 

Потрібно дочекатися, поки контрольне поле буде повністю заповнений кров’ю.
Через нетривалий час на дисплеї приладу з’являться одиниці виміру, дата проведення аналізу.
При такому стані спостерігається низький вміст глюкози в крові (менше 3, 9 ммоль/ л). Цей стан може представляти чималу небезпеку для здоров’я хворого. При різкому зниженні цукру клітини головного мозку відчувають нестачу поживних речовин. При гіпоглікемії людина може впасти в непритомність, потрапити в автомобільну катастрофу або заподіяти собі травму.

Поява адреналінових симптомів при різкому зниженні рівня цукру в крові являє собою своєрідний знак тривоги, який подається організмом. Вони виникають при зниженні рівня глюкози крові до позначки менше 4 ммоль/ л.
Мозкові симптоми виникають при таких низьких параметрах глюкози в крові, як 2, 7-3 ммоль/ л. через 15 хвилин рівень глюкози перевіряють заново. У їх складі можуть бути присутні жири. До того ж солодощі сприяють повільному підвищення рівня глюкози в крові. Тому їх не слід застосовувати в якості першої допомоги.
У важких випадках гіпоглікемія проводить до коми або до втрати свідомості. В даному випадку не варто класти в рот хворого солодощі. Є небезпека того, що такі продукти потраплять в дихальні шляхи.
В ідеалі про наявність у пацієнта цукрового діабету повинні знати не тільки родичі, друзі, але і колеги по роботі. В такому випадку вони зможуть надати людині першу допомогу при тяжкій гіпоглікемії.
З діабетом можна боротися тільки при дотриманні здорового способу життя.