Кинути палити – прекрасне рішення

469

Як переконати себе, що це потрібне рішення і як правильно впоратися з цим.

Почнемо з того, що кинути палити зовсім не так складно, як про це розповідають. Головне зробити це правильно. Потрібно просто вселити своїм неслухняним мізкам, що кинути палити – це рішення, яке змінить Ваше життя в кращу сторону.

Ви перестанете залежати від злого, ненажерливого «звірка», який оселився всередині Вас і постійно вимагає свою дозу нікотину, а спробуєте вчасно не «годувати» його цигаркою, він почне Вас гризти зсередини, вимагаючи своє і Ви здаєтеся. Спробуйте перемогти цього «звіра» всередині себе і побачите, як зміниться Ваше життя, Ви станете незалежні від нікотину.

Від народження всі люди палять, чому ж потім один раз спробувавши сигарету, Ви робите її частиною свого життя? Що ж дає сигарета? Більшість методів, щоб позбутися від сигарети, побудовані на те, щоб залякати результатами багаторічного куріння. Якщо багато років курити, то в результаті можете отримати безліч хвороб, рак і навіть смерть. Це все щира правда, але якщо б цей метод залякування діяв, курців вже не було б зовсім.

Вирішили все – таки кинути палити – прекрасне рішення, спробуйте використовувати інший метод.

Запитайте себе: «що хорошого дає Вам тютюн?» Відповідей, звичайно ж, знайдеться ціла купа. Наприклад: сигарета допомагає розслабитися, заспокоїтися, зосередитися, але це зовсім не так. Істина в тому, що без сигарети Ви просто не можете ні розслабитися, ні сконцентруватися. Це, як алкоголік, який без своєї дози алкоголю нічого не може, ні на що не здатний. Ось адже люди, які не курять, можуть розслаблятися, розважатися, коли треба, то можуть зосереджуватися на роботі і все це без допомоги нікотину. Вони незалежні, вільні. Киньте палити і ви станете таким же вільним людиною.

Ломка!!! Це страшне слово для наркоманів, алкоголіків, курців, вообщем залежних людей. Отримуючи свою дозу, в нашому випадку викуривши сигарету, Ви знімаєте нікотинову ломку і тільки після цього можете нормально думати, працювати. Ломка – це страшно? Та не так страшний чорт, яким його малюють! Насправді, якщо правильно себе налаштувати, то вже через кілька днів Ви відчуєте себе набагато краще. Ваші здібності до розслаблення і концентрації зростуть у кілька разів.

Декілька правил для тих, хто вирішив кинути курити:

Увага – кинувши палити, Ви нічого не втрачаєте, а купуєте незалежність від нікотину.

Ломка, якщо Ви осмислили перше правило, триватиме два дні не довше, і буде походити на просте нездужання. Як тільки припиніть надходження нікотину в організм, через два – три дні Ваш організм відповість Вам вдячністю. З кожним днем будете ставати сильніше і красивіше.

Позбавляючись від згубної звички палити, перший тиждень потрібно очистити організм від виведених токсинів. Для цього потрібно щодня пити по два літри води, багато зеленого чаю, вітамінні комплекси. Особливо потрібен вітамін С.

І ще дуже важливе правило. Якщо ви твердо вирішили кинути палити, то єдино правильний час для цього – це сьогодні. У людей, які курять знайдеться тисяча відмовок для того, щоб відтягнути фатальний день. Можна сказати, що сьогодні важкий день, багато проблем, багато роботи, ось завтра точно выкурю останню сигарету і все. Але це лише відмовки, наступний день буде такою ж, як і сьогоднішній. Кинути палити – це тільки сьогодні! Є навіть народна приказка: «Навіщо відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні»

Кинути палити – це правильне рішення, рішення, яке допоможе вам стати вільним від цієї згубної звички. Ви подаруєте собі і своїм близьким зовсім інше життя, життя без нікотинового запаху, адже пасивні курці, тобто люди, які вдихають дим, перебуваючи поруч з людиною, яка курить, теж страждають. Та й на сімейному бюджеті це помітно позначиться, адже сигарети далеко не дешеві. Наостанок анекдот в тему:

Один чоловік каже іншому: «Чув, що горілка і сигарети сильно подорожчають, доведеться менше пити і палити, ось дружини зрадіють»

А інший мужик йому відповідає: « Помиляєшся, це дружинам і дітям доведеться менше їсти!»
#шкоду #куріння