ІНСУЛЬТ: Запамятайте всього три перші кроки !!!

502

Мій друг надіслав мені і попросив мене надіслати це по всьому світу. Якщо хоча б хтось запам’ятає цю нескладну інформацію, ми зможемо врятувати життя деяким людям. Це правда… Прочитайте, будь ласка, наступну інформацію:

ЯК ВСТАНОВИТИ ІНСУЛЬТ:

Під час відпочинку на природі, моя подруга спіткнулася і впала – вона завірила всіх, що з нею все добре (друзі наполягали на виклику швидкої допомоги) і що вона просто спіткнулася об камінь т. к. ще не звикла до своєї нової взуття. Друзі допомогли їй обтруситися і протягнули нову тарілку з їжею. Мері продовжувала насолоджуватися відпочинком незважаючи на те, що вона здавалася трохи розбурханої. Пізніше зателефонував Чоловік Мері і повідомив усім, що його дружину забрали в лікарню (о 6 годині вечора Мері не стало).
Вчасно пикникаунееслучился інсульт. Якби її друзі знали, як встановити ознаки інсульту, може, Мері була б з нами сьогодні. . .
Хтось би ще не помер. Замість цього вони відчувають себе безпорадними і без надії щось змінити.

А прочитати цю інформацію — потрібно витратити всього хвилину часу !
Лікар невролог згодом заявив, що якби він міг дістатися до потерпілого протягом трьох годин, він би міг повністю усунути наслідки інсульту….повністю. Він також звернув увагу, що проблема в тому, як встановити інсульт, поставити правильний діагноз і потім доставити потерпілого в протягом 3 годин в медичний заклад для надання допомоги, що досить складно здійснити силами свідків події.

РОЗПІЗНАТИ ІНСУЛЬТ:

Заради Бога постарайтеся запам’ятати 3 основні кроки в розпізнаванні симптомів інсульту, так звані «УЗП».

Прочитайте й запам’ятайте!

Іноді важко відразу розпізнати симптоми інсульту. На жаль, відсутність обізнаності призводить до трагедій. Постраждалий від інсульту може отримати серйозні порушення роботи мозку, у разі якщо знаходяться поблизу людям не вдалося вчасно розпізнати ознаки інсульту. На сьогодні, лікарі стверджують, що будь-який свідок події може розпізнати симптоми інсульту, задавши потерпілому три простих питання:

У*Попросіть постраждалого ПОСМІХНУТИСЯ.

З*Попросіть його ЗАГОВОРИТИ. Запросити вимовити просте речення. Зв’язно. Наприклад: “За вікном світить сонце.

П*Попросіть його ПІДНЯТИ обидві руки.

Увага! Ще один спосіб розпізнати інсульт крім вищезазначених: попросіть потерпілого висунути язик. І якщо мова кривої або неправильної форми і западає на одну або іншу сторону, то це теж ознака інсульту. Якщо Ви відзначили у потерпілого проблему з якимось з цих завдань, негайно викликайте швидку і опишіть симптоми прибулим на місце медикам.

Кардіологи запевняють, що кожен, хто одержить цей лист і розішле його 10 людям, може бути впевнений, принаймні одне життя він врятував !

PS:Ще кілька симптомів: раптова слабкість, потемніння в очах або зниження гостроти зору на одне око, нездатність розуміти чужу мова, раптовий сильний головний біль, яка може супроводжуватися нудотою і блювотою, порушення орієнтації в просторі, втрата стійкості і свідомості!