ХОРОШИЙ РЕЦЕПТ ВІД ХРУСКОТУ І БОЛЮ В СУГЛОБАХ!

432

Ми всі знаємо, що таке біль у суглобах. Пекельно неприємно.
І майже неминуче: проблеми з колінами, плечима, ліктями і зап’ястями супроводжують майже всіх, хто сидить за комп’ютером цілий робочий день.

Особливо сильно ці проблеми починають проявляти себе після 45 років. Але що, якщо біль починає з’являтися в 25-30? Вікові це проблеми?

Звичайно, болю в суглобах можуть бути інші, не пов’язані з комп’ютером і сидячим способом життя, причини. Це і травми, і перевантаження, і переломи, і артрит і ревматизм.

Але ось вам рецепт з російської народної медицини. Він включає в себе тільки самі прості речовини. І допомагає вже прямо з першого застосування.

Інгредієнти:
— 1 столова ложка меду;
— 1 столова ложка гірчиці (гострої);
— 1 столова ложка дрібної солі;
— 1 столова ложка води.

Приготування:
Ретельно перемішайте всі інгредієнти, довівши їх до однорідної суміші. Потім перелийте її в порожню банку з-під крему для рук або будь-яку іншу упаковку.

Застосування:
Коли наступного разу будете відчувати вихідних від своїх суглобів дискомфорт, просто намажте цим «кремом» болюче місце. Потім накрийте його пластиковим пакетом, а зверху пов’яжіть теплу хустку. Бажано, щоб останній був зроблений з вовни.
Такий компрес повинен перебувати на своєму місці півтора-два години. Найкраще цю процедуру повторювати перед сном, щоб суглоби могли відпочити після «лікування». Вранці змийте «крем».

Повторюйте цей процес 4-5 днів поспіль. Ефект ви відчуєте вже після першого разу, так що мотивувати вас не доведеться.
Важливо пам’ятати, що саму суміш потрібно зберігати в холодильнику, причому не довше, ніж 5-6 днів.