Кровоспинні засоби для манікюру

7-22-2020

Капрамин жидкость, 30мл

Актуальні проблеми обрізний техніки манікюру і не тільки

Нанести травму можна і при будь-якій іншій маніпуляції: апельсиновою паличкою, апаратом, ножицями. Якщо один з процесів став причиною виникнення порізів, майстер зобов’язаний негайно вжити заходів.

Питання навіть не в тому, щоб морально заспокоїти клієнта. Будь-яка рана – це «ворота» для інфекції. Патогенні мікроорганізми можуть проникнути всередину, викликаючи запальні процеси.

При будь-яких пошкодженнях професійні майстри манікюру використовують спеціальні рідини, які зупиняють кровотечі. Мова йде про інноваційні розробки. Застарілі матеріали і кошти не використовують.

Чому застарілі медикаменти та засоби не актуальні

Класичні антисептики (спирт або перекис) приносять дискомфорт, рану знезаражують, але не сприяють зупинці кровотечі і потім заважають нормальній роботі майстра. Тому якісно і красиво нанести декоративне покриття не завжди виходить.

Сучасні рідини з виражену кровоспинну ефектом згортають білкові структури за лічені секунди. Також вони допомагають знезаразити пошкоджені структури. Ще одна важлива гідність – відразу ж після нанесення  Кровоостанавливающие жидкости  можна продовжувати процедуру манікюру.

Види кровозупинний рідини і як ними користуватися

Розрізняють такі продукти з кровоспинну ефектом:

  • Олівці. Актуальні при незначних пошкодженнях. Ключові компоненти складу – сульфат алюмінію і окис кальцію. Саме завдяки їх доброчинному впливу, капіляри і судини звужуються, кровотеча зникає.
  • Гемостатична губка. Це оптимальний варіант допомоги при микропорезах в ході манікюрних маніпуляцій.
  • Рідина для згортання крові. Дезінфікуючий і сворачивающее кров засіб, активно застосовується при порізах кутикули або саднах.
  • Кровоспинний порошок. Зручна порошкова формула, яка швидко і легко наноситься. Ідеально підходить для професійного використання.

Особливості застосування

На ринку представлено багато різноманітних варіантів. Більшість рідин прості і зручні в застосуванні. Достатньо змочити ватяну паличку в складі.

Потім прикласти до рани на кілька секунд. Надлишки знімають цієї ж ватною паличкою (чистою стороною). Тепер можна приступати до виконання манікюру за стандартною схемою. З порошком алгоритм застосування – схожий. Склад просто наносять на поріз.

Безпека, абсолютний комфорт і високий рівень гігієни – важливі складові будь-б’юті-процедури. Зокрема, майстри педикюру і манікюру з особливою скрупульозністю повинні ставитися до подібних питань.

Кожен висококласний майстер повинен подбати про те, щоб в робочому арсеналі були всі необхідні матеріали і речовини, зокрема кровоспинні засоби нового покоління.