Фіолетовий, саме фіолетовий!

335

Розкрити силу самого потужного природного антибіотика.

Профілактика злоякісних новоутворень

Кверцетин, який міститься в червоному луці, володіє протипухлинною дією і має радіопротекторну вплив на організм.

Тому фіолетовий лук — один з кращих засобів профілактики онкологічних захворювань.
Єдиний нюанс: щоб домогтися такого ефекту, потрібно вживати яскравий овоч в їжу постійно. Тільки таким чином кверцетин зможе накопичуватися в організмі в достатній кількості.

Ліки проти діабету

Не всім відомо, що сирий лук, а в особливості фіолетовий, сприяє активному виробленню інсуліну. Ендокринологи настійно рекомендують тим пацієнтам, у яких спостерігається підвищений рівень цукру в крові, з’їдати 1 середню цибулину в день.

Профілактика запорів

Фіолетовий цибулю допомагає налагодити всі процеси травлення. Завдяки своїй волокнистій структурі цей овоч має функцію дбайливого усунення запорів і очищення кишечника.

Засіб від ангіни

Фіолетовий лук — один з найсильніших природних антибіотиків. Щоб позбутися від інфекцій і запалення горла, необхідно з’єднати 1 столову ложку цибульного соку і таку ж кількість меду. Отриманий засіб необхідно вживати по 1 чайній ложці 5 разів на день.

Засіб для зупинки носової кровотечі

Не всім відомо, що фіолетовий лук є прекрасним кровоспинну засобом. Щоб зупинити носову кровотечу, досить розрізати цибулину і вдихати її аромат протягом декількох хвилин.

Засіб від підвищеного тиску

Лікарі радять пацієнтам, які страждають від гіпертонії, тромбозу і склерозу, вживати хоча б по 1 голівці фіолетового лука в день. Можна просто додавати в салати.

Фіолетовий цибулю — найлютіший ворог холестерину

Надлишок холестерину в організмі може спричинити за собою виникнення маси серйозних недуг кровоносної системи. Привести в норму рівень цієї речовини допоможе сік фіолетового лука. Багато пацієнтів випробували на собі його приголомшливе вплив. Протягом півтора місяців, вживаючи щодня по половині склянки рідини, хворим вдалося знизити рівень холестерину на 25 %.