Естетична стоматологія

12-1-2019

Стоматологічна клініка запрошує Вас відвідати відділення естетичної стоматології. У нас Ви зможете зробити свою посмішку красивою, естетичною, бездоганною. Комплексний підхід до краси зубів дозволить максимально наблизити Ваші зуби до ідеального стану. Також хочемо порекомендувати вибрати естетична стоматологія печерськ

Головне – пропорції

Виявляється, гармонійність і гармонійні пропорції, на відміну від краси як абстрактного поняття, можна виміряти і потім відтворити в найдрібніших деталях. Це доводить на ділі і сучасна естетична стоматологія.

У цьому сенсі лікарі, що працюють в області естетичної стоматології дуже близькі до пластичних хірургів. Ось, наприклад, людське обличчя. Існує якась рівнопоставленість між трьома лицьовими поверхами, якщо можна так висловитися. Верхній поверх-це частина нашого обличчя-лоб дощенту носа між бровами. Середній – від брів до кінчика носа, і нижній, який закінчується підборіддям. Хороший стоматолог, починаючи естетичне перетворення пацієнта, завжди враховує всі індивідуальні особливості цих поверхів. Інакше не вийде гармонії, а, значить, природності.

Форма має значення

Дуже важливою характеристикою зубів є їх форма. Ось чому на прийом до стоматолога, коли Ви вже не молоді і необхідно відновити втрачені зуби, варто принести свої старі фотографії, на яких Ви широко посміхаєтеся. Це полегшить його роботу і поліпшить результат.

Зуби повинні ще добре поєднуватися між собою, тобто вишикуватися в ідеальний, але природний ряд. Це теж завдання стоматолога, що працює в області естетичної медицини.

Відмітна характеристика зубів – їх колір. Більшість з нас вважає, що ідеальні зуби – білі і матові, хоча це дуже поширена помилка. Наприклад, різці завжди більш Жовті, тому що в них міститься більше дентину, а передні зуби завжди тонше і яскравіше. Колір зубів, як і колір неба залежить також від відбиття і трансмісії світла. Правильно підібрати колір зубів дуже непросто, але без цього навіть найкрасивіші за формою зуби будуть виглядати неприродно, а, отже, штучно.

Фахівці в області естетичної медицини допоможуть Вам повернути втрачений колір зубів, а також при імплантації та пломбуванні правильно підібрати колір зуба.

Правильний прикус

Що таке правильний прикус? Це означає, що верхні зуби повинні покривати нижні, а коли ми закриваємо рот куточки нижніх зубів повинні увійти до відстані між верхніми зубами і навпаки.

Сьогодні цей дефект легко виправити за допомогою брекетів. Їх існує безліч: металеві, пластикові, сталеві, титанові, золоті і навіть сапфірові.