Дроблення каменів у нирках

4-27-2021

дробление камней в почках проколом є ендоскопічною методикою, яка застосовується в особливих випадках за медичними показаннями. Вона полягає в підведенні приладів для видалення каменів через прокол в області попереку. Чрезкожную контактну літотрипсію великих і коралоподібних каменів проводять під наркозом.Спосіб дроблення вибирає доктор, спираючись на дані діагностичних досліджень. За допомогою узд, рентгенографії, аналізів крові і сечі можна виявити місце локалізації і розмір конкременту, визначити його фізико-хімічні властивості і форму.Дробити камені в нирках можна, використовуючи дистанційний або безконтактний метод. Він грунтується на впливі ударної хвилі на камінь. При цьому шкірний покрив залишається цілісним, а процедура вважається безпечним способом видалення утворень.контактний метод видалення конкрементів застосовують тільки в разі гострої необхідності, так як відбувається порушення цілісності тканини. При цьому виділяють відкриті порожнинні операції, лапароскопію, прокол.

Ці процедури повинні проводитися під наркозом. Небезпека операцій полягає в розвитку запальних процесів нирки і прилеглих тканин, гематоми в області розташування нирок, загостренні ускладнень.Особливої уваги заслуговує контактна літотрипсія. Її проводять з використанням ендоскопа під загальним наркозом. На відміну від порожнинних операцій після неї відсутні шви. Це пояснюється тим, що прилад вводять через уретру.Літотрипсія не завдає шкоди живим клітинам внутрішніх органів і відноситься до щадним методам видалення каменів.за півгодини до процедури через ін’єкцію вводять антибіотик. Виділяють пневматичну, лазерну і ультразвукову контактну літотрипсію.Контактна літотрипсія-ефективний метод дроблення конкрементів ударною хвилею і ультразвукомПри сечокам’яній хворобі використовують багато способів лікування. У разі якщо дистанційне дроблення не принесло бажаного ефекту, доктор призначає контактну літотрипсію. Це малоінвазивний, дуже ефективний метод. Введення уретроскопа через сечовий міхур і дроблення каменів в нирках проводять під наркозом. Це ефективна методика лікування мкб.Хірург-уролог вводить в просвіт сечоводу, що з’єднується з ниркою, уретроскоп. Підводить прилад точно до мети і включає пристрій, що відповідає за подачу ультразвуку. Періодично вплив ультразвукових вібрацій припиняється.

Після того всі камені разроблени, апарат витягують, а на його місце вводять спеціальний прилад для збору осколків ниркових конкрементів. Операція триває півгодини.Ударно хвильовий метод сприяє руйнуванню найміцніших конкрементів. Після процедури протягом тижня пацієнта можуть турбувати хворобливість в області попереку, сечоводів і уретри, а в сечі можуть спостерігатися домішки крові. Доктор призначить знеболюючі, протизапальні і спазмолітичні препарати, лікувальне харчування і питний режим.особливість лазерної літотрипсії полягає в ефективному впливі на камені різної природи, щільності, форми, розміру. Перевага цього методу полягає в тому, що камінь розщеплюється до стану піску, зведений до мінімуму ризик утворення великих і гострих осколків, хворобливі відчуття відсутні.Наші лікарі проведуть діагностику, підготують до операції і видалять камені з нирок. Наша клініка може вважатися кращою в місті, так як ми працюємо на сучасному високоточному обладнанні. Завдяки якості медичних приладів і професіоналізму лікарів ризик розвитку післяопераційних ускладнень в нашому центрі зведений до мінімуму.Ми надаємо медичну допомогу, створюємо комфортні умови для лікування і відновлення після операції.

Спосіб дроблення вибирає доктор, спираючись на дані діагностичних досліджень. За допомогою узд, рентгенографії, аналізів крові і сечі можна виявити місце локалізації і розмір конкременту, визначити його фізико-хімічні властивості і форму.

Дробити камені в нирках можна, використовуючи дистанційний або безконтактний метод. Він грунтується на впливі ударної хвилі на камінь. При цьому шкірний покрив залишається цілісним, а процедура вважається безпечним способом видалення утворень.

Контактний метод видалення конкрементів застосовують тільки в разі гострої необхідності, так як відбувається порушення цілісності тканини. При цьому виділяють відкриті порожнинні операції, лапароскопію, прокол. Ці процедури повинні проводитися під наркозом. Небезпека операцій полягає в розвитку запальних процесів нирки і прилеглих тканин, гематоми в області розташування нирок, загостренні ускладнень.

Особливої уваги заслуговує контактна літотрипсія. Її проводять з використанням ендоскопа під загальним наркозом. На відміну від порожнинних операцій після неї відсутні шви. Це пояснюється тим, що прилад вводять через уретру.

Літотрипсія не завдає шкоди живим клітинам внутрішніх органів і відноситься до щадним методам видалення каменів.

За півгодини до процедури через ін’єкцію вводять антибіотик. Виділяють пневматичну, лазерну і ультразвукову контактну літотрипсію.

Контактна літотрипсія-ефективний метод дроблення конкрементів ударною хвилею і ультразвуком

При сечокам’яній хворобі використовують багато способів лікування. У разі якщо дистанційне дроблення не принесло бажаного ефекту, доктор призначає контактну літотрипсію. Це малоінвазивний, дуже ефективний метод. Введення уретроскопа через сечовий міхур і дроблення каменів в нирках проводять під наркозом. Це ефективна методика лікування мкб.

Хірург-уролог вводить в просвіт сечоводу, що з’єднується з ниркою, уретроскоп. Підводить прилад точно до мети і включає пристрій, що відповідає за подачу ультразвуку. Періодично вплив ультразвукових вібрацій припиняється. Після того всі камені разроблени, апарат витягують, а на його місце вводять спеціальний прилад для збору осколків ниркових конкрементів. Операція триває півгодини.

Ударно хвильовий метод сприяє руйнуванню найміцніших конкрементів. Після процедури протягом тижня пацієнта можуть турбувати хворобливість в області попереку, сечоводів і уретри, а в сечі можуть спостерігатися домішки крові. Доктор призначить знеболюючі, протизапальні і спазмолітичні препарати, лікувальне харчування і питний режим.

Безпечний спосіб дроблення: лазерна літотрипсія

Особливість лазерної літотрипсії полягає в ефективному впливі на камені різної природи, щільності, форми, розміру. Перевага цього методу полягає в тому, що камінь розщеплюється до стану піску, зведений до мінімуму ризик утворення великих і гострих осколків, хворобливі відчуття відсутні.

Особливості проведення черезшкірної літотрипсії через прокол шкіри

Де проводять дроблення каменів

Наші лікарі проведуть діагностику, підготують до операції і видалять камені з нирок. Наша клініка може вважатися кращою в місті, так як ми працюємо на сучасному високоточному обладнанні. Завдяки якості медичних приладів і професіоналізму лікарів ризик розвитку післяопераційних ускладнень в нашому центрі зведений до мінімуму.

Ми надаємо медичну допомогу, створюємо комфортні умови для лікування і відновлення після операції.