ЧАРІВНІ ВЛАСТИВОСТІ НОВОКАЇНУ

526

Пам’ятаєте, десь у 80-х роках прогриміла новина – новокаїн подовжує життя на 20%?!
І радянський народ почав скуповувати його в аптеках, витрушувати ампули в їдальню ложку і злизувати, запиваючи чистою водою.

Я теж спробувала, але виявила несподіваний побічний ефект і змушена була припинити. Про це нижче, у Протипоказання ?

· Він не тільки знеболює. Хоча прибрати біль – це потужний лікувальний засіб. Вже в 21-му столітті хірурги виявили, що біль заважає організму самоисцеляться, а якщо її надійно прибрати, то одужання настає на порядок швидше. Тоді народився термін «патогенетична терапія», коли усунення симптомів призводить до позбавлення від самого захворювання.

· Він лікує нервову систему.

· Нормалізує кровоносну систему.

· Лікує гіпертонію, т. к. знімає спазми гладкої мускулатури, знімає гіпертонус м’язів обличчя, шиї, голови (і тремор заодно).

· Чудово лікує гангрену (відкриття зробив військовий хірург Маринов Олександр Володимирович. Одного разу він змушений був перервати ампутацію гангренозний ступні – відбулася термінова евакуація. А через кілька днів виявив солдата з ожилою ступень – новокаїнова передопераційна блокада врятувала ногу від гангрени).

· Дуже потужно відновлює правильність живлення клітин – організм починає здорове засвоєння корисних речовин з їжі.

· Протигрибкову – це добре випробувано, у мене є стаття «Міжпальцевий грибок», гляньте.

· В дослідах на тварин помітно збільшує тривалість життя самців (але не самок)

· У тварин різко зменшується число появи всіляких пухлин порівняно з контрольною групою

· Протираковий. На хребті знаходять точку-проекції хворого органу (її легко знайти, тому що вона завжди болюча), та праворуч і ліворуч підшкірно вводять напіввідсотковий новокаїн і внутрішньом’язово вітамін В1. Курс 46 процедур, на будь-якій стадії. Невдач не було. Про це писав Олександр Іванович Романовський, психіатр, лікар-мануолог. Зараз на пенсії, але працює в психоневрологічному диспансері в Москві. Лікує рак.

Рекомендація Інституту геронтології АМН України: Цикл лікування включає 12 ін’єкцій 2 % розчину новокаїну по 5 мл через день; перерва між першими трьома циклами — 10 днів, між наступними — від 1 до 3 місяців (3-4 циклу в рік). За день до початку лікування слід зробити пробну підшкірну ін’єкцію 0.5 мл 2 % розчину новокаїну для визначення чутливості до нього.

Для підтримуючої терапії приймати новокаїн або гарувати прийнято раз в 3 або навіть в 23 дні.

Протипоказання: тільки гіпотонія і алергія. І для жінок – самотність. Новокаїн, прийнятий всередину, через кілька хвилин викликає найгострішу необхідність еее… негайно вийти заміж. Ет я по собі знаю. В молодості вже не пам’ятаю з якого приводу ковтнула кубик новокаїну… Тоді я була самотня, і довелося бігти на пляж і десь з півгодини стрибати з буни в море і плавати стилем батерфляй щоб відволіктися ? Я не виключаю, що це була моя суто індивідуальна реакція ;))

Жодних стрептоцидов і сульфаніламідних, вони з новокаїном несумісні.

Майже півстоліття витратили вчені з Інституту геронтології при Академії наук України на те, щоб дослідити вплив різних речовин на швидкість старіння організму. Серед тестованих речовин були вітаміни, препарати плаценти, різні речовини, які виробляються залозами внутрішньої секреції, а також новокаїн.

Дивними виявилися дані, отримані за дії новокаїну. Виявилося, що цей препарат досягає ефективності дії вітамінів. Пов’язано це з тим, що основним його компонентом є параамінобензойна кислота. Це речовина обов’язково потрібно для роботи живого організму теплокровних істот. Параамінобензойна кислота, наявна в складі даного препарату, потрібна для роботи органів відтворення, роботи щитовидної залози та інших залоз внутрішньої секреції. Наявність цієї речовини в організмі не допомагає зменшити активність цих органів з часом.

Це речовина не просто зупиняє старіння окремих систем і органів, його можна використовувати і для лікування багатьох старечих захворювань, але тільки разом з іншими лікарськими засобами. У таких розкручених брендів, як геровітал або аславитал основним діючим компонентом є саме новокаїн.