БАНАН ПОЗБАВИТЬ ВАС ВІД ЗМОРШОК. 4 РЕЦЕПТУ!

416

Рецепт перший.

Щоб приготувати це домашнє бананове засіб проти зморшок необхідно ретельно розім’яти в глибокій чистій тарілці м’якоть одного середнього стиглого банана. Потім потрібно додати до отриманої кашки одну велику (їдальню) ложку рідкого меду і дві столові ложки жирних домашніх вершків (для жирного типу шкіри рекомендується ввести в суміш пів чайної ложечки свіжовіджатого лимонного соку).

Тепер ретельно перемішайте всю суміш до однорідного стану і нанесіть її на чисту розпарену шкіру обличчя. Приблизно через п’ятнадцять – двадцять п’ять хвилин змийте залишки кошти теплою проточною водою і протріть обличчя льодом, приготованим з лікарської ромашки або якісного зеленого чаю.

Рецепт другий.

Для приготування наступного народного засобу від зморшок на основі банана слід розім’яти в однорідну по консистенції пюре м’якоть половини стиглого плоду банана, після чого змішати готову масу з одним яєчним жовтком і однією чайною ложечкою якісного оливкової або горіхового масла (замість одного з цих продуктів можна використовувати будь-яке рослинне масло). Ретельно перемішану до однорідного стану пастоподібну суміш необхідно розподілити рівним тонким шаром по всій поверхні шкіри обличчя і залишити на двадцять – двадцять п’ять хвилин. Залишок маски по закінченні процедури легко прибрати, використовуючи теплу воду і шматочок вати.

Рецепт третій.

Необхідно змішати одну велику ложку свіжого пюре з бананової м’якоті з однією чайною ложечкою лимонного соку і одному сирим курячим білком. Тепер потрібно збити всю суміш у міксері до отримання однорідної пасти, після чого нанести на шкіру обличчя тонким шаром і залишити на п’ятнадцять хвилин. По завершенні вказаного часу слід умити кілька разів обличчя прохолодною водою, а потім протерти шкіру ватою змоченою в настої ромашки лікарської (одна чайна ложечка сировини на один літр гарячої очищеної або талої води).

Рецепт четвертий.

Щоб приготувати наступне домашнє засіб проти зморшок з банана необхідно розтовкти половинку м’якоті цього фрукта в пюре і змішати його з подрібненої на кашку середньої часточкою апельсина. Готову суміш накладіть рівним шаром на поверхню обличчя і шиї. Приблизно через двадцять п’ять хвилин змийте залишок суміші теплою проточною водою. Дану маску використовуйте не менше одного разу на тиждень! По закінченні процедури слід протерти шкіру свіжим соком з молодих пагонів алое (акуратно зріжте молоді стебла рослини, загорніть їх у поліетиленову плівку і покладіть на один тиждень на нижню полицю холодильника).