АНТИЦЕЛЮЛІТНЕ МИЛО СВОЇМИ РУКАМИ!

641

Мило з кавою, оливковою олією і морською сіллю очищає шкіру і робить її гладкою, видаляє відмерлі клітини і тонізує, а найголовніше – допомагає боротися з целюлітом. Скільки може коштувати таке мило – 100 рублів? 200? Ні, набагато дешевше, тому що його можна зробити вдома. І це дуже просто!

Інструменти:
— 2 сталеві каструльки такого розміру, щоб одну можна було поставити в іншу для пристрою «водяній бані»
— Терка для натирання мила
— Чашки для мила та інших інгредієнтів
— Сталеві ложечки для розмішування
— Формочки для мила
— Гумові рукавички, марлева пов’язка для обличчя, захисні окуляри (підійдуть і сонцезахисні)

Матеріали:
— 2 бруска мила по 90 г (краще брати дитяче мило)
— 4 ст. л. оливкової олії
100 мл гарячої кип’яченої води
— 4 ст. л. кавовій гущі
— 3 ст. л. крупної морської солі (можна взяти з якимись добавками, наприклад, сіль для ванни

Приготування:

1.Приготуйте інгредієнти, приберіть подалі харчові продукти. Накрийте стіл плівкою, надіньте рукавички, окуляри і маску. Дітей і тварин з кухні краще відвести.

2.Натріть мило в стружку на крупній тертці. Окуляри і пов’язка потрібні для того, щоб мильна «пил» не дратувала очі та дихальні шляхи. Велику каструлю, наполовину наповнену водою, поставте на плиту, щоб вода нагрілася. Тим часом всипте мильну стружку в маленьку каструльку. Додайте оливкову олію.

3.Поставте маленьку каструльку зі стружкою у велику каструлю з окропом (акуратно, слідкуйте, щоб вода з каструлі не вилилася). Починайте перемішувати стружку ложечкою, поступово підливаючи гарячу кип’ячену воду. Краще заважати повільно і доливати воду по трохи, це скоротить ризик утворення грудочок і появи зайвої піни. Якщо грудки все ж залишаться, потім можна розім’яти їх картофеледавилкой. У результаті повинна вийти однорідна пластична маса. З неї можна зліпити руками фігурки і залишити сохнути – це буде веселе, але все-таки звичайне мило, а нам потрібно масажне антицелюлітне, тому не зупиняємося.

4.Корисні властивості мила додадуть кавова гуща і морська сіль. Додаємо їх в мильну масу і добре перемішуємо не менше 3 хвилин.

5.Формочки змащуємо оливковою олією і викладаємо в них мильну масу руками або ложкою, як слід утрамбовуючи. Зазвичай мило сохне 2-3 дні при кімнатній температурі, після чого готовий до вживання.
Мило можна використовувати 2-3 рази в тиждень, частіше – при жирній шкірі, обережніше – при сухій і чутливій. Перед тим, як змивати піну, помасажуйте шкіру після душу обов’язково скористайтеся зволожуючим або антицелюлітною кремом.