Активоване вугілля очищає не тільки шлунок!

545

Вугілля здатний витягати токсини і бруд, тому його можна використовувати і для шкіри з тією ж метою.

Маски на основі активованого вугілля добре очищають шкіру, навіть глибоко в порах. Застосовувати їх слід 1-2 рази в тиждень, особливо, для жирної шкіри з великими порами.
Кошти з активованим вугіллям своїми руками.

Увага! При роботі з активованим вугіллям варто враховувати, що він залишає брудні плями на одязі і на шкірі. Тому дійте акуратно.

• Маска з активованим вугіллям.

Ця маска підходить для будь-якого типу шкіри, але перед використанням краще зробити тестування на ділянці шкіри, щоб зрозуміти, чи немає алергічної реакції. Робити це можна на руці, і почекати 24 години. Слід також зазначити, що вугільні маски схожі по дії на глиняні, але косметологами зізнається, що вугілля – більш чистий інгредієнт, ніж глина.

Знадобиться.
1 ч. ложка активованого вугілля, 1 ч. ложка гелю алое віра (або чистого соку алое вера), 1 ч. ложка рожевої води або води, 5 крапель олії чайного дерева, 1 дрібка морської солі.

Змішати все в невеликому контейнері і нанести на обличчя тонким шаром. Дати масці висохнути, а потім змити. Ця маска очищає пори шкіри, видаляє надлишки шкірного сала, матує шкіру.

• Скраб для особи з активованим вугіллям

— Взяти 2 таблетки активованого вугілля.
— Додати 1/2 або 1 ч. ложку води. Залиште на кілька хвилин, таблетки почнуть пузиритися у міру вбирання води.
— Додати 1 ч. ложку алое віра (соку або гелю).
— Стільки ж меду.
— Додати 1 ч. ложку цукру.
— Все ретельно перемішати і нанести на обличчя. Залишити на 20-30 хв. За цей час склад висохне.
— Змити маску-скраб чистою водою.

• Мило з активованим вугіллям.
Активоване вугілля часто використовується у формулах саморобного і лікувального мила. Адже, як ми з’ясували вище, вугілля витягує всі токсини і забруднення. Мило з вугіллям часто радять для тих, хто страждає акне. І багато, хто пробував, підтверджують, що прищики зникають.

Мило з активованим вугіллям не шкодить шкірі, його можна використовувати безбоязно, хоча деяких бентежить чорний колір миючого засобу. Вугільне мило можна купити у тих, хто варить мило самостійно, або зробити самим.

Рецепт простий: звичайний базовий склад додається порошок активованого вугілля. Можна розтопити звичайне дитяче мило і додати порошок туди, сформувавши новий брикет мила.