7 причин, чому вам просто необхідно зїдати по 10 фісташок в день!

444

Ці горіхи є справжнім джерелом здоров’я. У 100 г фісташок, присутній 540 калорій, але це не має значення, тому що вони є корисним і хорошим вибором, і навіть більше.

Вони покращують серцево-судинну систему та обмін речовин, знижують рівень холестерину і уповільнюють процес старіння.

Ось 7 причин, чому ви повинні їсти фісташки кожен день:

1. Вітамін Е захищає від різних видів раку; також фісташки багаті гамма – токоферолом (тип вітаміну Е), який може зменшити ризик розвитку раку легенів на 30%. 50 грамів фісташок в день є відмінною профілактикою онкологічних захворювань.

2. При вживанні фісташок вірогідність виникнення цукрового діабету 2-го типу в 10 разів знижується.

3. Фісташки містять потужний антиоксидант — лютеїн, який запобігає накопиченню жиру і запалення. При вживанні фісташок протягом декількох днів ви знизите рівень холестерину на 20%.

4. Якщо ви вживаєте їх щодня, вони можуть збільшити статеву потенцію у чоловіків до 51% завдяки вмісту незамінних жирних кислот, які стимулюють статеві гормони і збільшують приплив крові до статевих органів.

5. Фісташки багаті на клітковину, яка покращує травну функцію організму. Тільки 10 грамів фісташок забезпечить добову потребу волокна.

6. Фісташки містять два каротиноїду, які важко знайти в інших горіхах. Мова йде про лютеине і зеаксантине — антиоксиданти, які захищають очі і запобігають розвиток катаракти.

7. Якщо ви боїтеся старіння, ви повинні вживати принаймні 5-10 фісташок щодня. Вони являють собою «природний ботокс», тому що багаті антиоксидантами, як ми вже писали раніше.