5 ворогів жіночої краси

466

На красу впливають стрес, стиль одягу і неправильний спосіб життя. Фахівці по красі виділяють п’ять основних небезпек для жіночої краси.

1. Стрес, нервозність, недосипання
На перший погляд здається, що недосип і нервозність — дрібниці життя. Однак дрібниці мають властивість накопичуватися. Роки, проведені в постійному синдромі менеджера, з часом дають про себе знати тьмяним кольором обличчя, мішки під очима і депресією. Дотримуйтесь режим дня і не відмовляйтеся від повноцінного відпочинку, пише.

2. Алкоголь, куріння, малорухливий спосіб життя
Шкідливі звички заганяють у замкнуте коло, в якому куріння і гіподинамія чергується з періодами болісного усунення їх наслідків. На противагу варто завести корисні звички.

3. Неправильне харчове поведінка
Імпульсивне поглинання всього, що трапляється їстівного на очі, і заїдання неприємностей «смачненьким», одного разу починає відбиватися в дзеркалі. Боротися з відвислим животом і боками складніше, ніж заздалегідь скорегувати свої харчові звички.

4. Недолік догляду за собою
При всьому багатстві косметики і послуг, руки до власної зовнішності не завжди доходять. Фахівці радять завести собі щоденну корисну традицію «30 хвилин для себе». Щовечора необхідно відмовлятися від справ і занурюватися в уходовую «медитацію». З одного боку ви відпочиваєте душею, з іншого — піклуєтеся про тілі.

5. Невдалі одяг та взуття
Навіть ідеальна фігура з легкістю може бути зіпсована позбавленою смаку і безрозмірною одягом. Багато намагаються купувати речі розміром більше або менше, намагаючись подібним методом приховати якісь недоліки. Однак так вони лише поглиблюються. Бляклі кольори і нечіткі силуети остаточно псують враження.