5 МІФІВ ПРО ПРАКТИКУ ЙОГИ

455

1. Йоги повинні бути вегетаріанцями
Не всі йоги приймають концепцію ахимсы, дотримуючись суворої вегетаріанської дієти

Ахімса рекомендує нам робити все можливе, щоб бути милосердними до всіх живих істот. Проте не всі ми дотримуємося вегетаріанства. Але також ахімса говорить про неосуждении і неприв’язаності. Не будьте настільки суворі в своїх поглядах і не засуджуйте інших за їхні дії.

2. Йоги надзвичайно гнучкі
Багато часто повторюють: я не можу займатися йогою, я не гнучкий.

Почніть з того, що вмієте. Регулярна практика йоги, поліпшить вашу гнучкість, але в значній мірі вона визначається генетикою. Прийміть ваші здібності, а не боріться за те, що вам недоступно.

3. Йоги сидять і медитують щодня
Медитація може приймати різні форми. Іноді це може означати вихід на прогулянку або навіть певні види спорту, такі як плавання або сноуборд. Вони можуть бути медитативними!

4. Всі йоги стоять на голові
Просте розтягнення і правильне дихання, Шавасана та інші пози також є йогою. Вам зовсім необов’язково робити просунуті і складні асани, щоб отримувати користь.

5. Йога тільки струнких
Йога навпаки дозволить підтягти тіло, позбутися від шкідливих звичок і налагодити режим харчування, оскільки в ході практики ви почнете відчувати своє тіло і відмовтеся від того, що шкодить вам. Йога не тільки для струнких, їй можуть займатися всі!