5 ефективних настоїв від остеохондрозу.

436

1. Настій трави деревію
Візьміть 1 столову ложку сухої трави деревію звичайного та 1 склянку окропу. Гарненько укутайте теплою ковдрою і настоюйте суворо 1 годину. Після цього процідіть і приймайте по 1 стіл. ложці 3 р. в день, обов’язково до їжі. Ефективно при ревматизмі, поперекових болях, невралгії.

2. Настій квіток пижма
Слід взяти 1 стіл. ложку квіткових кошиків пижма звичайного і 1 склянку окропу. Потім укутати і настоювати рівно 2 години. Після закінчення часу настій пижма слід процідити і почати прийом: по 1 стіл. ложці тричі на день, обов’язковим чином за 20-25 хв. до їди.

3. Настій коренів селери пахучого
1 стіл. ложку свіжих коренів селери слід змішати з 2-ма склянками окропу і настояти протягом 4-х годин. Процідити і потім регулярно приймати по 1 стіл. ложці чотири рази на день за півгодини до їжі.

4. Настоянка чорної редьки
1,5 склянки соку чорної редьки слід змішати з 1 склянкою меду і 0,5 скл. горілки. Додати до суміші 1 стіл. ложку солі і перемішайте. Приймайте отриману настоечку по 1 невеликий чарці перед сном. Цією сумішшю добре розтирати болючі ділянки при ревматизмі і остеохондрозі.

5. Відвар зерен вівса
1 склянку зерен вівса залийте 1 л води і тушкуйте до випарювання 1/4 частини рідини. Слизовий відвар процідіть і приймайте по про,5 склянки тричі на день до прийому їжі. Відвар чудово допомагає при суглобових болях.